Dobre rękawice motocyklowe za około 150 zł. Trzy mocne propozycje od Ozone

W motocyklowym środowisku często słyszy się głosy, że za półtorej stówki nie da się kupić przyzwoitych rękawic. Zupełnie nie wiemy, skąd wziął się ten mit, ale jesteśmy pewni, że jego autor nigdy nie słyszał o marce Ozone, która specjalizuje się w dobrej motocyklowej odzieży za dobrą cenę.

Czytaj dalej
Nowości
Krzysztof Teper
0 komentarze
668 odsłony

3x 499 zł, czyli jeansowe hity Ozone roku 2021

Różnorodne dżinsy motocyklowe dostępne w dobrych sklepach motocyklowych. Mamy wiele ciekawych rozwiązań i nowoczesnych technologicznie spodni, jeśli po prostu szukasz ładnych i wytrzymałych jeansów, mamy dla Ciebie Ozone. Spodnie tej marki słyną z ciekawego kroju, bardzo dobrego bezpieczeństwa, a co najważniejsze opłacalności.

Czytaj dalej
Nowości
Krzysztof Teper
0 komentarze
360 odsłony

Które gogle motocyklowe są najlepsze?

Szukasz dobrych gogli motocyklowych? Oto nasze 5 sugestii!

Czytaj dalej
Nowości
Krzysztof Teper
0 komentarze
957 odsłony

Dobre i tanie buty na motocykl

Buty motocyklowe to niezwykle ważny element stroju. Zapewniają bezpieczeństwo stóp, które w razie upadku maszyny niemal zawsze ulegają urazom. Należy pamiętać, że kontuzje kończą się z reguły długotrwałą, mozolną rehabilitacją.

Czytaj dalej
Nowości
Krzysztof Teper
0 komentarze
773 odsłony

Kaski Ozone i odzież motocyklowa Ozone – recenzja!

Bardzo duży gracz na rynku polskim, zdobywający coraz to większą popularność. Jego produkty są łatwo dostępne i częściej staje się dobrym ekwiwalentem tych droższych marek. Dzisiaj na tapet weźmiemy markę Ozone, która specjalizuje się w projektowaniu spodni motocyklowych oraz kurtek motocyklowych. Ponadto sprawdzimy, czym charakteryzują się kaski Ozone i kurtka motocyklowa Ozone. Zapraszamy do krótkiej recenzji produktów flagowych Ozone sklepu!

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
1189 odsłony

Kaski LS2 – recenzja!

W każdym sklepie z akcesoriami motocyklowymi i odzieżą motocyklową, na forach specjalistycznych i amatorskich, w pierwszych i ostatnich kartach Google podczas szukania – słowem wszędzie. Kaski LS2 podobno zachwycają fanów motocykli w całej Polsce. Bardzo prawdopodobne, że i ty o nich słyszałeś, skoro wszedłeś przeczytać ten artykuł. Prawdopodobnie polecają je nieznani ludzie w internecie oraz prawdopodobnie nasi przyjaciele, którzy sami kasków LS2 używają. Jak jednak wypadają one na tle innych marek?

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
3133 odsłony

Jakich błędów nie popełniać kupując części motocyklowe w sklepie online i stacjonarnym?

Jakich błędów nie popełniać kupując części motocyklowe w sklepie online i stacjonarnym? Nadchodzi ten wyczekiwany dla fanów motocyklowej jazdy moment. Słońce świeci, na niebie ani jednej chmur, temperatura wprost idealna – nic, tylko wsiadać na motor i jechać w siną dal.

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
154 odsłony

Jak dbać o strój na crossa?

Jak dbać o strój na crossa? Każdy amator i każdy profesjonalista wie, że na kostium do crossa składają się kask na crossa, gogle na motocykl, rękawice cross, kurtka motocyklowa tekstylna oraz spodnie. Podstawą wiedzą, zanim w ogóle wejdzie się na motocykl i zacznie jeździć, jest zrozumienie, dlaczego kask na crossa trzeba zakładać i zapinać oraz co zapewnia kierowcy kurtka motocyklowa tekstylna wraz z odpowiednio dobranym dołem. 

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
709 odsłony

Jak wybrać rękawiczki na crossa?

Rękawiczki cross to obok gogli, spodni i kurtki jeden z elementów wyposażenia stroju dla profesjonalnego motocyklisty, jak i amatora. 

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
649 odsłony

Jak wybrać spodnie na crossa?

W poprzednim poście mogliście przeczytać na co zwrócić uwag podczas wybierania najlepszych kurtek motocyklowych. Dzisiaj podobny temat w formie poradnika, jednak tyczący się spodni na crossa. O ich ważnej roli w czasie jazdy chyba nie trzeba wspominać. Nie tylko chronią nasze nogi i wrażliwe miejsca, ale również spinają się z kurtką tworząc kompleksową ochronę ciała nawet podczas wypadków. Na co zwrócić uwagę wybierając spodnie na crossa? Jak to się ma do kompletnego stroju na crossa? Dowiesz się wszystkiego z tekstu poniżej.

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
1153 odsłony

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.