Odkryj najnowszy kask LS2 FF908 STROBE II z certyfikatem ECE 22.06 w niesamowitej cenie!

Hiszpańska marka LS2 wybierana jest często przez klientów, którzy szukają kasku w dobrej cenie. Nowy model kasku szczękowego od LS2 FF908 STROBE II, charakteryzuje się nie tylko super ceną ale również niesamowitymi cechami.

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
138 odsłony

Kaski cross – mit o bezpieczeństwie?

Bardzo wiele mitów narosło wokół jazdy na motorze. Jednym z powszechniejszych jest fakt, że tego typu aktywność częściej wybierają ludzie ze skłonnościami iście niegodnymi. Jest to oczywista bzdura, a wywodzi się ona przede wszystkim od ludzi nieznających umiaru w prędkości, którzy bardzo często powodują wypadki na drogach. A kask motocyklowy z ceną niekiedy zapierającą dech w piersiach?

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
290 odsłony

Czym się charakteryzują kaski szczękowe?

Czym charakteryzują się kaski szczękowe? Każdy motocyklista wie, że komfortowa a przede wszystkim bezpieczna jazda na motorze nie może się obejść bez dobrego kasku. Czy to zawodowiec czy amator, słowem każdy powinien w pierwszej kolejności zadbać o swoje zdrowie. W końcu kask chroni głowę przy każdym upadku, zapobiega wstrząsom mózgu a w ekstremalnych przypadkach zabezpiecza przed poważnymi kontuzjami a nawet zgonem. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupiony przez kask nie tylko chronił, ale również stanowił wygodny element stroju motocyklisty. W dzisiejszym wpisie chciałbym polecić kaski motocyklowe szczękowe, dzięki którym podróż nie tylko okaże się bezpieczniejsza, ale również nieco bardziej komfortowa. Jaki komfort mogą zapewnić kaski szczękowe?

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
296 odsłony

Dobre rękawice motocyklowe za około 150 zł. Trzy mocne propozycje od Ozone

W motocyklowym środowisku często słyszy się głosy, że za półtorej stówki nie da się kupić przyzwoitych rękawic. Zupełnie nie wiemy, skąd wziął się ten mit, ale jesteśmy pewni, że jego autor nigdy nie słyszał o marce Ozone, która specjalizuje się w dobrej motocyklowej odzieży za dobrą cenę.

Czytaj dalej
Nowości
Krzysztof Teper
0 komentarze
1050 odsłony

3x 499 zł, czyli jeansowe hity Ozone roku 2021

Różnorodne dżinsy motocyklowe dostępne w dobrych sklepach motocyklowych. Mamy wiele ciekawych rozwiązań i nowoczesnych technologicznie spodni, jeśli po prostu szukasz ładnych i wytrzymałych jeansów, mamy dla Ciebie Ozone. Spodnie tej marki słyną z ciekawego kroju, bardzo dobrego bezpieczeństwa, a co najważniejsze opłacalności.

Czytaj dalej
Nowości
Krzysztof Teper
0 komentarze
477 odsłony

Które gogle motocyklowe są najlepsze?

Szukasz dobrych gogli motocyklowych? Oto nasze 5 sugestii!

Czytaj dalej
Nowości
Krzysztof Teper
0 komentarze
1546 odsłony

Dobre i tanie buty na motocykl

Buty motocyklowe to niezwykle ważny element stroju. Zapewniają bezpieczeństwo stóp, które w razie upadku maszyny niemal zawsze ulegają urazom. Należy pamiętać, że kontuzje kończą się z reguły długotrwałą, mozolną rehabilitacją.

Czytaj dalej
Nowości
Krzysztof Teper
0 komentarze
1061 odsłony

Kaski Ozone i odzież motocyklowa Ozone – recenzja!

Bardzo duży gracz na rynku polskim, zdobywający coraz to większą popularność. Jego produkty są łatwo dostępne i częściej staje się dobrym ekwiwalentem tych droższych marek. Dzisiaj na tapet weźmiemy markę Ozone, która specjalizuje się w projektowaniu spodni motocyklowych oraz kurtek motocyklowych. Ponadto sprawdzimy, czym charakteryzują się kaski Ozone i kurtka motocyklowa Ozone. Zapraszamy do krótkiej recenzji produktów flagowych Ozone sklepu!

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
1788 odsłony

Kaski LS2 – recenzja!

W każdym sklepie z akcesoriami motocyklowymi i odzieżą motocyklową, na forach specjalistycznych i amatorskich, w pierwszych i ostatnich kartach Google podczas szukania – słowem wszędzie. Kaski LS2 podobno zachwycają fanów motocykli w całej Polsce. Bardzo prawdopodobne, że i ty o nich słyszałeś, skoro wszedłeś przeczytać ten artykuł. Prawdopodobnie polecają je nieznani ludzie w internecie oraz prawdopodobnie nasi przyjaciele, którzy sami kasków LS2 używają. Jak jednak wypadają one na tle innych marek?

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
5575 odsłony

Jakich błędów nie popełniać kupując części motocyklowe w sklepie online i stacjonarnym?

Jakich błędów nie popełniać kupując części motocyklowe w sklepie online i stacjonarnym? Nadchodzi ten wyczekiwany dla fanów motocyklowej jazdy moment. Słońce świeci, na niebie ani jednej chmur, temperatura wprost idealna – nic, tylko wsiadać na motor i jechać w siną dal.

Czytaj dalej
Nowości
0 komentarze
217 odsłony

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.