Które gogle motocyklowe są najlepsze?

Zadanie gogli jest proste – mają chronić oczy przed piaskiem, żwirem, kurzem i brudem, nie zaparowywać oraz zabezpieczać kask na miejscu. Mimo tak niskich oczekiwań niektóre egzemplarze zawiodły. W Dobrych Sklepach Motocyklowych stawiamy na sprawdzone i praktyczne rzeczy, mimo że niekoniecznie kosztują miliony monet.

Dlatego jeśli szukasz porządnych gogli motocyklowych, o których możesz zapomnieć, przygotowaliśmy dla Ciebie listę 5 modeli, które polecamy, bo wiemy, że nie zawiodą. Pamiętaj, że każde opisane gogle motocyklowe mają wiele różnych kolorów i różne okulary – bez problemu dopasujesz je do swojego kasku, motocykla, a nawet nastroju.

GOGLE MOTOCYKLOWE FMF POWERBOMB

Topowe gogle znanej marki FMF związanej z motocyklami terenowymi mają wszystko, o czym można marzyć. Szyba jest zamocowana w 9 pozycjach i pokryta warstwą anti-fog.Trzy warstwy pianki zapewniają doskonałe uszczelnienie i dodatkową absorpcję wilgoci.Szeroki pasek silikonowego nadruku o szerokości 45 mm chroni gogle przed zsunięciem się z kasku.

gogle fmf powerbomb

Gogle motocyklowe Powerbomb są również dostępne w wersji OTG, przystosowanej do okularów korekcyjnych oraz wersji z folią zamiast zsuwania.

GOGLE MOTOCYKLOWE FMF POWERCORE

Tańsze, ale równie profesjonalne gogle motocyklowe FMF są również wyposażone w 9-punktowe szkło poliwęglanowe pokryte warstwą anti-fog.

gogle fmf powercore

Zastosowano tutaj dwie warstwy pianki pochłaniającej pot. 40-milimetrowy pasek pokryty silikonem nie prześlizgnie się przez etui. Gogle Powercore wyposażone są w piny do podłączenia skimmera.

IMX RACING MUD

Elastyczną ramę uzupełniają gąbki trójwarstwowe o różnej gęstości. Zapewnia to idealne dopasowanie do twarzy.

Gogle iMX Racing są dobrym przykładem tego założenia. Elastyczna oprawka z trzema warstwami gąbki idealnie dopasowuje się do twarzy. Szyba została zabezpieczona przed zarysowaniami i zabezpieczona specjalnym środkiem przeciw zaparowaniu. Możesz na nim zainstalować urządzenie antypoślizgowe. Szeroki pasek na ramię z silikonowym nadrukiem zapobiega zsuwaniu się gogli z kasku.

IMX RACING DUST

Oprawa wykonana jest z lekkich i elastycznych materiałów, wyposażona w trzy warstwy gąbki, która idealnie dopasowuje się do twarzy.

gogle imx dust

Nieparujące soczewki z poliwęglanu są odporne na zarysowania i wyposażone w antypoślizgowe bolce. Pasek z silikonowym nadrukiem zapobiega zsuwaniu się gogli z kasku.

IMX RACING SAND

Elastyczną ramę uzupełniają gąbki trójwarstwowe o różnej gęstości. Zapewnia to idealne dopasowanie do twarzy.

gogle imx sand

Szyba wyposażona jest w piny do zrywek i powłokę zapobiegającą parowaniu. Model Sand ma 45-milimetrowy pasek z silikonowym nadrukiem, dzięki czemu pewnie trzyma się na skorupie kasku.

źródło: https://www.dobresklepymotocyklowe.pl

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.