3x 499 zł, czyli jeansowe hity Ozone roku 2021

Różnorodne dżinsy motocyklowe dostępne w dobrych sklepach motocyklowych. Mamy wiele ciekawych rozwiązań i nowoczesnych technologicznie spodni, jeśli po prostu szukasz ładnych i wytrzymałych jeansów, mamy dla Ciebie Ozone.

Spodnie tej marki słyną z ciekawego kroju, bardzo dobrego bezpieczeństwa, a co najważniejsze opłacalności.

Za stosunkowo niewielką kwotę można dostać bardzo wartościowy produkt, który sprawdzi się podczas jazdy motocyklem, a także jako zwykłe spodnie na co dzień.

Najważniejsze jest jednak to, że jeansy motocyklowe Ozone to tylko kompromis cenowy – nie musisz rezygnować z niczego pod względem wyglądu czy jakości. Oto trzy najlepiej sprzedające się jeansy Ozone w 2021 roku.

OZONE ROXY - DAMSKIE JEANSY MOTOCYKLOWE

Wyjątkowy wygląd dżinsów motocyklowych Roxy wynika z zastosowania rzadkiego materiału, woskowanego denim, który kiedyś był szeroko stosowany ze względu na dobrą wodoodporność.

Są to typowo damskie spodnie – krawiectwo uwzględnia kobiecy kształt, dzięki czemu spodnie idealnie leżą i podkreślają sylwetkę.

spodnie motocyklowe jeans ozone roxy

Nakolanniki poziomu 2, które można zdjąć z zewnątrz, odpowiadają za bezpieczeństwo. Ochronę można przedłużyć o dodatkowe ochraniacze bioder, które zapewniają kieszenie. Wewnętrzna warstwa cierna wykonana jest z podszewki z włóknem Kevlar. Cena: 499 zł.

OZONE HORNET – MĘSKIE JEANSY MOTOCYKLOWE

Typowo męskie jeansy motocyklowe Hornet mają dopasowany, ciekawy krój, ale jednocześnie, dzięki harmonijkowym wstawkom nad kolanami i w części lędźwiowej, zapewniają swobodę ruchów. Dodatkowo zastosowano w nich włókna elastanowe.

spodnie

Umieszczona wewnątrz podszewka z dodatkiem włókien kevlarowych zapobiega oparzeniom i otarciom podczas upadku. Zastosowano tutaj też protektory CE poziomu 2, które można wyjąć, nie zdejmując spodni. Opcjonalnie da się zastosować także ochraniacze bioder, na które przygotowano specjalne kieszenie.

Ten model występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – niebieskim i czarnym Washed Black. Cena: 499 zł.

OZONE AGNESS II – JEANSY MOTOCYKLOWE W KROJU SLIM FIT

Typowo damski dopasowany krój slim fit zapewnia świetne dopasowanie do ciała, a miękki denim z włóknami elastanu sprawia, że jeansy motocyklowe Ozone Agness II leżą niczym druga skóra.

Rozciągliwe wstawki nad kolanami i w części lędźwiowej dają pełną swobodę, zarówno podczas jazdy, jak i po zejściu z motocykla. Podszewka z dodatkiem włókien aramidowych skutecznie chroni przed skutkami tarcia i powodowaną przez nie wysoką temperaturą.

jeansy motocyklowe ozone agness ii

Spodnie Agness II występują w dwóch kolorach – klasycznym niebieskim i czarnym Washed Black. Cena: 499 zł.

źródło: Dobre Sklepy Motocyklowe

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.