Kaski OtwarteKaski Motocyklowe Otwarte

Kask otwarty / jet, dedykowany jest dla motocyklistów ceniących sobie komfort i wygodę. ten typ kasków motocyklowych popularny jest wśród fanów motocykli typu caffe racer, chopper, crouiser oraz jest idealny jako kask na skuter. Zależnie od modelu spełniają oczekiwania najbardziej wymagających motocyklistów szukających stylu vintage, klasycznego, nowoczesnego kasku otwartego z blendą czy prostego, nie drogiego kasku na skuter.

Warto zwrócić uwagę, że kaski otwarte nie sprawdzają się przy dużych prędkościach, ich konstrukcja doskonale sprawdza się przy niższych prędkościach, w ciepłe dni a ich naturalnym środowiskiem są ulice miast.

W naszej ofercie znajdziesz kaski otwarte LS2OZONE, każdy znajdzie coś dla siebie, fani chopperów i cafe raceró wybiorą LS2 OF599, turyści szukający otwartego kasku z blendą, długą szybą i miejscem na interkom LS2 OF570 lub OF521, panie szukające stylowego wygodnego kasku wybiorą LS2 OF558, natomiast dla dzieci idealny będzie OF5575j a na skuter idealne będą OZONE HY818, LS2 OF569, OF562.

Blog

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.