Dobre i tanie buty na motocykl

Buty motocyklowe to niezwykle ważny element stroju. Zapewniają bezpieczeństwo stóp, które w razie upadku maszyny niemal zawsze ulegają urazom. Należy pamiętać, że kontuzje kończą się z reguły długotrwałą, mozolną rehabilitacją.

Motocykliści na polskich drogach dość swobodnie podchodzą do tematu butów motocyklowych. Liczą się kask, rękawice i budżetowa, kolorowa kurtka. Szkoda, że za zmianę nastawienia płacą często bólem, szwami i gipsem.tanie buty na motocykl

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników jednośladów stworzyliśmy zestawienie tanich butów motocyklowych. Zapewniają one maksimum ochrony za możliwie niskie ceny. Pamiętaj – każda złotówka wydana na odzież motocyklową, to trzy złote zaoszczędzone na rehabilitacji.

Motocyklowe buty krótkie czy długie? Styl sportowy czy trampki?tanie buty motocyklowe

Jakie buty motocyklowe wybrać? Krótkie czy długie? Generalna zasada mówi, że im wyższy but, tym lepsza ochrona. Kluczowe znaczenie ma jednak usztywnienie kostki. To must have i tego należy oczekiwać.

Obuwie zbliżone stylem do sportu motocyklowego czy motocyklowe trampki? Jeżeli preferujesz jazdę w jeansach, doskonale skomponuje się z nimi druga opcja. Jeśli natomiast poruszasz się motocyklem sportowym, szukaj dłuższych butów w stylu Marqueza.

KRÓTKIE BUTY MOTOCYKLOWE – MOTOCYKLE TYPU NAKED, MIASTO

OZONE CITY

Krótkie buty motocyklowe Ozone City to idealna, uniwersalna propozycja. Stanowią podstawową ochronę stóp, gwarantującą zadowalające bezpieczeństwo. Doskonale sprawdzą się w mieście lub w jeździe na krótkich odcinkach. Przeznaczone są do użytku głównie na lekkich motocyklach typu naked.

buty motocyklowe ozone city

Ozone City wykonywane są ze skóry pokrytej poliuretanem. Bezpieczeństwo zapewnia wzmocniona podeszwa i usztywnione czubki butów oraz otoczenie kostek. Wygodne zapięcie na rzep i zamek podnosi poziom komfortu. Cena: 349 zł

DŁUGIE BUTY MOTOCYKLOWE – SZYBKIE MOTOCYKLE SPORTOWE, TURYSTYCZNA JAZDA NA DŁUŻSZYCH ODCINKACH

OZONE RAPID

Ozone Rapid to niemal pełnoprawne buty motocyklowe do jazdy sportowej. Mają szereg cech upodabniających je do profesjonalnego obuwia sportowego. Liczne usztywnienia, ochraniacz kostek i wzmocnienia okolic pięt zapewniają należyty poziom bezpieczeństwa.

tanie buty motocyklowe ozone rapid

Wszystkie zaprezentowane powyżej tanie buty motocyklowe spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Relatywnie niewielki wydatek, poniesiony na zakup tego typu elementów odzieży dla miłośników jednośladów przekłada się na znaczne podniesienie poziomu swego bezpieczeństwa. Zachęcam do poważnego traktowania tego zagadnienia. Lekkomyślność ma tu zbyt wysoką cenę.

ASSISTANCE I 5 LAT GWARANCJI

Pamiętaj: - Wymienione w tekście buty są objęte bezpłatnym programem 5 lat gwarancji - Wymienione w tekście buty są objęte bezpłatnym programem Assistance.

Komentarze (0)

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.