Dobre rękawice motocyklowe za około 150 zł. Trzy mocne propozycje od Ozone

W motocyklowym środowisku często słyszy się głosy, że za półtorej stówki nie da się kupić przyzwoitych rękawic. Zupełnie nie wiemy, skąd wziął się ten mit, ale jesteśmy pewni, że jego autor nigdy nie słyszał o marce Ozone, która specjalizuje się w dobrej motocyklowej odzieży za dobrą cenę.

Rękawice motocyklowe Ozone projektowane są tak, by przy jak najniższej cenie zapewniały to, czego oczekują motocykliści – bezpieczeństwo, wygodę, odporność na różne warunki atmosferyczne, trwałość i styl.

Dzięki przemyślanej strategii za niewielkie pieniądze możesz kupić dobre rękawice motocyklowe.

Oto trzy modele przeznaczone do różnych aktywności motocyklowych. Każda z par kosztuje około 150 zł i ma wszystko, co ważne dla motocyklisty.

OZONE STICK CUSTOM II - KLASYCZNE RĘKAWICE NA MOTO

To model, który docenią miłośnicy motocykli klasycznych i customów. Te skórzane rękawice motocyklowe wykonano z eleganckiej koziej skóry. Stylu nadaje im charakterystyczna perforacja na zewnętrznej stronie. To także element, który odpowiada za wentylację dłoni.

ozone stick custom II

Wygodę i wymianę powietrza we wnętrzu rękawicy zapewnia oddychająca i komfortowa wyściółka. Piankowe panele chronią kostki, zaś palce zabezpieczone są sztywnymi wzmocnieniami. Dodatkowy przeciwpoślizgowy panel po wewnętrznej stronie dłoni ułatwia chwyt manetki. Dla zapewnienia swobody ruchów zastosowano tutaj elastyczne wstawki.

Dostępne są wersje damska i męska. Cena: 159 zł.

OZONE TOURING WP - MOTOCYKLOWE RĘKAWICE NA KAŻDE WARUNKI I NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Turystyczne rękawice motocyklowe na każdą podróż i każde warunki pogodowe. Wykonano je z koziej skóry, która jest miękka, a jednocześnie wytrzymała. Dodatek mikrowłóknowego materiału Amara powoduje, że rękawice są elastyczne i oddychają. Przed wodą chroni membrana Hipora.

ozone touring wp

Na kostkach znalazły się panele z pianki absorbującej, zaś po wewnętrznej stronie dłoni specjalny panel zwiększający pewność trzymania kierownicy.

Na palcu wskazującym lewej rękawicy wszystko gumową wycieraczkę wizjera. Cena: 149 zł.

OZONE TOWN II - SPORTOWE RĘKAWICE MOTOCYKLOWE W DOBREJ CENIE

Lekkie i przewiewne rękawice, idealne na miejskie przeloty szybkim nakedem lub sportem. Wykonano je z połączenia skór bydlęcej i koziej oraz meshu. Dzięki temu nawet w największe upały możesz cieszyć się powiewem wiatru na dłoniach.

sportowe rękawice ozone town II

W razie problemu ochronią cię wszyte panele Sas-Tec i twarda osłona kostek, a także podwójna warstwa materiału na wewnętrznej stronie dłoni.

Model Town II dostępny jest w wersji damskiej i męskiej. Cena: 159 zł.

ASSISTANCE I 5 LAT GWARANCJI

Pamiętaj opisane w tekście rękawice są objęte bezpłatnym programem 5 lat gwarancji i bezpłatnym programem Assistance.

źródło: Dobre Sklepy Motocyklowe

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.