ortezy kolanowe pod k4
ortezy kolanowe pod k4
ortezy kolanowe pod k4
ortezy kolanowe pod k4

ORTEZA KOLANOWA POD K4 2.0 GRAPHITE BLACK


2 599,00 zł
Rozmiar

Dostępność:

 

Dostawa za darmo

powyżej 199zł

Szybka wysyłka

Darmowy zwrot

30 dni na odstąpienie od umowy

Producent: Ozone
Numer katalogowy: K4020_459_XS/SM
Zapytaj o produkt    Zamów telefonicznie
ORTEZA KOLANOWA POD K4 2.0 GRAPHITE BLACK

ORTEZA KOLANOWA POD K4 2.0 GRAPHITE BLACK

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

ORTEZA KOLANOWA FIRMY POD MODEL K4 2.0 KOLOR CZARNY

NOWA OPATENTOWANA ORTEZA K4 2.0 - OCHRONA KOLAN DLA KAŻDEGO
Intensywny wysiłek, nagłe zmiany prędkości, błyskawiczne podejmowanie decyzji i trudny teren – wszystko, za co kochasz off-roadową jazdę, jednocześnie wystawia Twoje kolana na ryzyko urazów. Zainwestuj w solidną ochronę, jaką gwarantują ortezy i zapobiegaj, zamiast leczyć. Najnowsza, opatentowana i certyfikowana medycznie orteza kolanowa POD K4 to znakomita alternatywa dla zwykłych ochraniaczy kolan. Jak dowodzą badania kliniczne, pozwala ona skutecznie ograniczać występowanie i intensywność kontuzji kolan.

LEKKA KOMPOZYTOWA RAMA

Wyposażona w osłony chroniące przed uderzeniem. Zapewnia optymalne przenoszenie obciążenia ze stawu kolanowego na ortezę, nie wpływając na „czucie” motocykla podczas jazdy.

ZAWIASY HUMAN MOTION®

Najnowocześniejsze, opatentowane zawiasy o niskim profilu wykorzystuje syntetyczne więzadła absorbujące wstrząsy. Więzadła zostały wykonane przy użyciu 5-krotnie wytrzymalszego od stali włókna Vectran®. Wszystko po to, by aby zapewnić progresywną, wielokierunkową kontrolę ruchu.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Możliwość demontażu osłon chroniących przed uderzeniem pozwala wykorzystać ortezę w różnych rodzajach aktywności sportowej

ZAPIĘCIA QUICK LOC

Umożliwiają szybkie dopasowanie ortezy.Dostosuj długość paska przy pierwszym użyciu, później po prostu zapnij i ruszaj.

ADAPTACYJNE UCHWYTY SKRAJNYCH ŚCIĄGACZY

Uchwyty dostosowują się do ruchu mięśni i kształtu nóg, a także zmniejszają ryzyko wystąpienia złamań kości.

WYBIERZ TO, CO LUBISZ

Dostępne w dwóch unikatowych kolorach: CZARNO-GRAFITOWA z matowym wykończeniem oraz BIAŁO-CZARNA z metalicznym połyskiem.

LUKSUSOWE WYKOŃCZENIE

Antybakteryjna wyściółka zwiększa comfort noszenia, zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i przesuwaniu się ortezy podczas jazdy.

MOŻLIWOŚĆ SAMODZIELNEJ NAPRAWY I WYMIANY CZĘŚCI

Modułowa konstrukcja ortezy umożliwia łatwą wymianę zużytych elementów, takich jak wyściółka, paski regulacyjne, elementy zawiasów, osłony przeciwuderzeniowe. Części można dokupić i naprawić ortezę samodzielnie, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Szczegóły Produktu

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.