ortezy kolanowe pod k4

ORTEZA KOLANOWA POD K4 2.0 WHITE/BLACK


2 599,00 zł /szt. brutto

 

Rozmiar

Dostępność:

 

Dostawa za darmo

powyżej 199zł

Szybka wysyłka

Darmowy zwrot

30 dni na odstąpienie od umowy

Producent: POD
Zapytaj o produkt   
ORTEZA KOLANOWA POD K4 2.0 WHITE/BLACK

ORTEZA KOLANOWA POD K4 2.0 WHITE/BLACK

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Szczegóły Produktu

Numer katalogowy
K4024_058_XS/SM

Opis

ORTEZA KOLANOWA FIRMY POD MODEL K4 2.0 KOLOR BIAŁY, CZARNY

NOWA OPATENTOWANA ORTEZA K4 2.0 - OCHRONA KOLAN DLA KAŻDEGO
Intensywny wysiłek, nagłe zmiany prędkości, błyskawiczne podejmowanie decyzji i trudny teren – wszystko, za co kochasz off-roadową jazdę, jednocześnie wystawia Twoje kolana na ryzyko urazów. Zainwestuj w solidną ochronę, jaką gwarantują ortezy i zapobiegaj, zamiast leczyć. Najnowsza, opatentowana i certyfikowana medycznie orteza kolanowa POD K4 to znakomita alternatywa dla zwykłych ochraniaczy kolan. Jak dowodzą badania kliniczne, pozwala ona skutecznie ograniczać występowanie i intensywność kontuzji kolan.

LEKKA KOMPOZYTOWA RAMA

Wyposażona w osłony chroniące przed uderzeniem. Zapewnia optymalne przenoszenie obciążenia ze stawu kolanowego na ortezę, nie wpływając na „czucie” motocykla podczas jazdy.

ZAWIASY HUMAN MOTION®

Najnowocześniejsze, opatentowane zawiasy o niskim profilu wykorzystuje syntetyczne więzadła absorbujące wstrząsy. Więzadła zostały wykonane przy użyciu 5-krotnie wytrzymalszego od stali włókna Vectran®. Wszystko po to, by aby zapewnić progresywną, wielokierunkową kontrolę ruchu.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Możliwość demontażu osłon chroniących przed uderzeniem pozwala wykorzystać ortezę w różnych rodzajach aktywności sportowej

ZAPIĘCIA QUICK LOC

Umożliwiają szybkie dopasowanie ortezy.Dostosuj długość paska przy pierwszym użyciu, później po prostu zapnij i ruszaj.

ADAPTACYJNE UCHWYTY SKRAJNYCH ŚCIĄGACZY

Uchwyty dostosowują się do ruchu mięśni i kształtu nóg, a także zmniejszają ryzyko wystąpienia złamań kości.

WYBIERZ TO, CO LUBISZ

Dostępne w dwóch unikatowych kolorach: CZARNO-GRAFITOWA z matowym wykończeniem oraz BIAŁO-CZARNA z metalicznym połyskiem.

LUKSUSOWE WYKOŃCZENIE

Antybakteryjna wyściółka zwiększa comfort noszenia, zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i przesuwaniu się ortezy podczas jazdy.

MOŻLIWOŚĆ SAMODZIELNEJ NAPRAWY I WYMIANY CZĘŚCI

Modułowa konstrukcja ortezy umożliwia łatwą wymianę zużytych elementów, takich jak wyściółka, paski regulacyjne, elementy zawiasów, osłony przeciwuderzeniowe. Części można dokupić i naprawić ortezę samodzielnie, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.