GOGLE 100% PROCENT STRATA 2 NOIR BLACK

GOGLE 100% PROCENT STRATA 2 NOIR BLACK


199,00 zł /szt. brutto

 

Dostępność:

 

Dostawa za darmo

powyżej 199zł

Szybka wysyłka

Darmowy zwrot

30 dni na odstąpienie od umowy

Producent: 100%
Zapytaj o produkt   
GOGLE 100% PROCENT STRATA 2 NOIR BLACK

GOGLE 100% PROCENT STRATA 2 NOIR BLACK

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Szczegóły Produktu

Numer katalogowy
50421-252-01
Rodzaj szybki
lustrzana

Opis

Nadszedł czas, aby doświadczyć twoich ulubionych gogli motocrossowych i górskich od czasu powstania Racecraft, Accuri i Strata, ale tym razem w zupełnie nowy sposób. Wzięliśmy to, czego nauczyliśmy się z gogli Armega i wdrożyliśmy tę technologię do reszty rodziny, zapewniając o 17% większe pole widzenia z większym komfortem i bezpieczeństwem niż wcześniej. Doświadcz bisu nowej ery.


Witamy w Racecraft2, Accuri2 i Strata2. Wprowadziliśmy na rynek naszą linię gogli o wysokiej wydajności 2. generacji, która zawiera aktualizacje popularnych stylów Racecraft, Accuri i Strata.
Dzięki wyjątkowej dbałości o szczegóły wszystkie trzy style Gen 2 mają o 17,5% większe pole widzenia w pionie w porównaniu z modelami Gen 1.

  • Racecraft 2 to wiodące, sprawdzone w mistrzostwach gogle, które zostały udoskonalone, aby mieć jeszcze szersze pole widzenia i niezrównany komfort dla dalszej dominacji na torze.
  • Accuri 2 wyznacza nowy punkt odniesienia dla wydajności premium w cenie średniej, zapewniając elitarną ochronę, widoczność i komfort.
  • Strata 2 oferuje wyjątkową wartość dla codziennych jeźdźców i rozwijających się zawodników i podnosi poprzeczkę, jak dobre mogą być niezbędne gogle do jazdy.

Wszystkie trzy style Gen 2 obsługują:

  • potrójne odrywanie słupków dla bezpiecznego dopasowania
  • bardzo szeroki pasek pokryty silikonem zapewniający maksymalną przyczepność
  • dziewięciopunktowy system mocowania soczewki
  • soczewki z poliwęglanu z powłoką przeciwmgielną
  • Gogle 2 generacji są również wyposażone w pluszową piankę na twarz, która wchłania pot
  • ulepszone mocowanie nosa pochodzące od rewolucyjnej Armegi, zapewniające optymalny komfort przez cały dzień

Chociaż każdy model ma unikalne cechy, wszystkie trzy wykorzystują tę samą technologię wymiennych soczewek i system odrywania, dzięki czemu motocykliści mogą być wyposażeni na każde warunki jazdy bez konieczności pakowania dodatkowych akcesoriów. Jest to w 100% najbardziej wszechstronny jak dotąd system gogli, który zmieni zasady gry dla jeźdźców na każdym poziomie sportu.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.